Apie Healthy Joy

 
 

Healthy Joy tinklas

Healthy Joy – tai tarptautinis salonų tinklas, kuris remiasi senovės Kinijos sveikatos ir grožio sistema. Kinų mokslininkai ir medicinos  specialistai kartu sukūrė unikalias metodikas, bei ypatingas priemones, kurios apjungia senovės Kinų tradicinės medicinos paslaptis bei šiuolaikinius pasiekimus kosmetologijos srityje. Tai leidžia mums padėti klientams tapti sveikais ir gražiais.

Tik sveikas žmogus gali būti iš tikrųjų gražus. Pagrindinės mūsų vertybės – tai sveikata ir grožis. Todėl visi mūsų gaminiai ir paslaugos sukurti būtent šioms vertybėms įgyvendinti. Kiekvienas Healthy Joy darbuotojas nuolat galvoja kaip padėti konkrečiam klientui.

Kiekvienoje šalyje, kurioje veikia Healthy Joy salonai, taip pat įkurti specialistų apmokymo centrai, kuriuose dirba aukščiausios kvalifikacijos Kinų Healthy Joy mokytojai. Būtent jie atlieka kokybės kontrolės funkciją kiekviename Healthy Joy salone. Todėl, nepriklausomai nuo to, kuriame Healthy Joy salone Jūs apsilankysite, Jūsų visuomet laukia aukščiausio lygio aptarnavimas.

Mums yra ypatingai svarbu, kad kiekvienas klientas, apsilankęs mūsų salone, gautų išskirtinį dėmesį ir atrastų būtent jam reikalingų sveikatingumo bei grožio sprendimų, kurie leidžia pasiekti greitai pastebimą ir kokybišką rezultatą. Healthy Joy salonuose ypatingas dėmesys yra teikiamas pasiekto rezultato išlaikymui ir pagerinimui.

Kinų filosofija pasižymi kompleksiniu požiūriu į žmogų. Healthy Joy perėmė šį požiūrį, todėl mes padedame žmogui atgauti fizinį bei psichinį balansą. Kiekvienas apsilankęs Healthy Joy salone turės galimybę pajausti mūsų rūpestį bei dėmesį, pamiršti rūpesčius ir  atgauti harmonijos jausmą.

Pirmas Lietuvoje salonas Healthy Joy Žemaitės g. 21

Žemaitės g. 21 esantis Healthy Joy salonas įsikūrė 2010 m. ir yra ne tik pirmoji ir daugiausiai patirties turinti šio prekinio ženklo grožio ir sveikatingumo studija visoje Lietuvoje, bet ir vienas iš pirmųjų salonų Europoje.

Healthy Joy grožio ir sveikatingumo salone teikiamas platus kosmetologijos ir sveikatingumo paslaugų spektras. Salonas nuolat rengia įvairiausias akcijas bei specialiuosius pasiūlymus, todėl rekomenduojame dažniau lankytis mūsų salone ir šioje svetainėje!